Hangi kurumların hastalarına bakıyorsunuz?

Hastanemizde sağlık güvencesi SGK( Bağ – kur, T.C Emekli Sandığı, SSK) Özel Sigorta ve Resmi Kurum( 657 No’lu yasaya tabi devlet memurları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınları ) olan hastalara hizmet vermektedir.

Hastanenize randevu almadan başvuru yapılabiliyor mu?

Acil Servis dışındaki tüm polikliniklerimiz randevu sistemi ile hizmet vermektedir. Hastanemiz web sitesi ya da 0850 259 8181 No’lu telefonumuzdan randevu alabilirsiniz, randevu alan hastalar randevu aldıkları zaman aralığında muayene işlemi yaptırabilmektedir. Aynı zamanda hastanemize randevusuz olarak da başvurabilirler. Bu şekil başvurularda kayıt açılma zamanına ve randevulu hastalardan kalan sürelerde sırayla muayene olabilmektedir.

Muayene olduktan sonra, doktorun istediği tetkitlerin sonuçlarını göstermek ya da kontrole gelmek için tekrar randevu almaya gerek var mı?

Bu konudaki uygulamamız polikliniklerimizin yoğunluğuna göre değişmektedir. Bu nedenle eğer doktorunuz tetkit istemiş veya kontrole çağırmış ise muayeneden çıktığınızda sonuçlarınızı göstermek veya kontrole gelmek için randevu almanız gerekip gerekmediğini poliklinik sekreterinden öğreniniz.

Muayene olmak için gelirken yanımızda hangi evrakları bulundurmalıyız?

T.C kimlik numarası ( nüfus cüzdanı ) pasaport

Hastanemizde hangi branşlara hizmet veriliyor?

Birimlerimizde her türlü teşhis ve tedavi hizmeti günümüzün gelişmiş teknoloji imkanları kullanılarak verilmektedir.

Kurumunuz özel mi, resmi bir kurum mu?

Düzce Üniversitesi Sağlık, Araştırma ve Uygulama Merkezi Resmi Bir Kurumdur.

Öneri ve Şikayetlerimizi Hastanenizde kime bildirmeliyiz?

Her türlü öneri ve şikayetlerinizi hastanemizde hasta hakları birimine sözlü ve yazılı olarak iletebilirsiniz. Ayrıca hastanemiz web sitesi http://hastane.duzce.edu.tr/ adresinden iletişim sekmesindeki ‘sorun çözelim’ bölümüne veya hastane@duzce.edu.tr’ye maille bildirebilirsiniz. Tüm öneri ve şikayetler hastane yönetimi tarafından değerlendirilecektir.