21 Temmuz 2020

Obeziteyle mücadelede kapsamında Düzce Üniversitesi Hastanesi Obezite Merkezine başvuran danışanlar; uzman doktor, diyetisyen, psikolog ve fizyoterapistten oluşan ekip tarafından verilen 6 modülden oluşan eğitimi tamamlayarak mezun olmaya hak kazandı. Obezite Merkezinde özel beslenme ve aktivite programına alınan danışanlara,  katıldıkları grup eğitimlerinde sağlıklı yaşam tarzı kazandırılarak motivasyonları arttırıldı. Sağlıklı beslenme ve fiziksel aktivite konularında eğitimler alan danışanlar, kilo vermenin yanı sıra yaşam kalitelerini de yükseltme imkanı buldu.

Eğitimi tamamlayan danışanlara; Hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Başhekim Yardımcısı ve Merkez Sorumlu Hekimi Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan ve merkez eğitmenleri tarafından katılım belgesi takdim edildi.  Danışanları tebrik eden Başhekim Prof. Dr. Balbay ve Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Pehlivan,   edindikleri sağlıklı yaşam tarzını bundan sonraki dönemde de devam ettirmeleri temennisinde bulundu. Obezite Merkezinde eğitimin çok yararlı geçtiğini ifade eden danışanlar, hastanemiz idaresine ve merkez eğitimcilerine teşekkür etti.

Obezite Merkezi grup eğitimleri ile ilgili olarak Düzce Üniversitesi Hastanesi'nin 0 380 524 13 90 numarasını arayarak 5105 dahili hattından ayrıntılı bilgi alınabilirsiniz.