17 Eylül 2019

Hizmet yelpazesine her geçen gün yenilerini ekleyerek büyüyen Hastanemizde,  hasta yoğunluğuna paralel olarak doğan otopark ihtiyacını karşılayabilmek için çalışmalara devam ediliyor.

Hasta ve hasta yakınlarının mümkün olan en kısa sürede istenen sağlık hizmetine ulaşması adına hastanemiz girişinde yer alan yaklaşık 11.500 metrekare alanın otopark olarak kullanılması için Üniversitemiz Yapı İşleri Daire Başkanlığı gerekli altyapı çalışmalarını sürdürüyor.  Yağmur suyu drenajı, elektrik, kamera ve yangın hidrantları alt yapısının yapıldığı otoparkın tamamlanması ile hastanemizde yaklaşık 420 araç kapasiteli yeni otopark alanı hizmete açılmış olacak.

Yeni otoparkın tamamlanmasıyla hastanemiz, bina önünde yer alan 130 kapasiteli sivil vatandaş otoparkı ve 60 araç kapasiteli personel otoparkı olmak üzere toplam 610 kapasiteli araç parkına sahip olacak.

Alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının akabinde asfaltlama ve aydınlatma çalışmalarının yapılacağı otoparkın, hava şartlarının olumlu gitmesi durumunda 15.10.2019 ila 20.10.2019 tarihleri arasında bitirilmesi planlanıyor.

Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek ve hastaneye gelen vatandaşların otopark sıkıntısı çekmemeleri için devam eden bu süreci sabır ve anlayışla karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.