15 Şubat 2019
Üniversitemizdeki şeffaf ve katılımcı yönetim kültürü gereği Hastanemizde de düzenli olarak gerçekleştirilen Açık Kapı Günlerinde mensuplarımız, Başhekim Prof. Dr. Öner Abidin Balbay ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Açık Kapı uygulamasının Şubat ayı programını, Hastanemiz Başhekimlik makamında gerçekleştirdi.

Hastanemizdeki 9. Açık Kapı Gününe katılan mensupların öneri ve şikayetlerini dinleyen Başhekim Prof. Dr. Balbay, kendisine iletilen konular hakkında değerlendirmelerde bulunarak katılımcıları bilgilendirdi. Her ay vatandaşlarımız ve mensuplarımızın artan katılımıyla devam eden Açık Kapı Günlerinin, Hastanemizde verilen sağlık hizmeti hakkında düşünceleri öğrenme ve sorunlara paydaşların gözünden bakabilme imkanı sağladığını vurgulayan Prof. Dr. Balbay, sunulan öneri ve şikayetlerin kendilerine liderlik yaptığını dile getirdi.

Hasta ve çalışan odaklı düşünen kurumumuzun, bu yönde doğru kararlar alabilmesi açısından her görüşe ihtiyaç duyduğunun altını çizen Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, her ayın ilk Cuma günü istişarede bulunmak üzere tüm paydaşları makamına davet etti.