13 Aralık 2018
Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanemizde; çalışan ve hasta memnuniyetini arttırmaya yönelik düşüncelerin, gözlemlerin, eleştiri ve önerilerin dinlemesi ve çözüm yolları geliştirmesi amacıyla yapılan Açık Kapı uygulamasının 7.’si düzenlendi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından başlatılan, hastanemizde ise Mayıs 2018’den itibaren istikrarlı bir şekilde devam eden açık kapı uygulamasına ilgi her geçen ay daha da artıyor.

Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanemizde 7’si düzenlenen Açık Kapı Uygulamasında Hastanemiz Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, hastanemiz paydaşlarıyla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu. Sunulan her türlü görüşe saygı duyduklarını ve önemsediklerini vurgulayan Başhekim Prof. Dr. Balbay; hastanemizde 7 aydır yapılan açık kapı uygulamasının tüm paydaşlarla koordinasyonu hızlandırarak iyileştirmelere yönelik alternatifler sunduğunu kaydetti. Makamında ağırladığı paydaşlarla sohbet esnasında elde ettiklerini tüm bildirimlerin bakış açılarını ve yönetim yaklaşımlarına katkı sağladığını dile getiren Prof. Dr. Balbay;   Açık Kapı Gününe katılarak düşüncelerini paylaşan herkese teşekkür etti.  


Hastanemizin 8. Açık Kapı Uygulaması 4 Ocak 2019 Cuma günü gerçekleştirilecek.